Airconclima

Najdi
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Myšlenka založit společnost AIRCON CLIMA CZ s.r.o. se zrodila v polovině roku 2011, kdy polská společnost AIRCON spól. z o.o. již více než 8 let plnila roli nejen distributora zařízení MDV, ale také získala status evropského velkoskladu. Společnost AIRCON CLIMA CZ, s.r.o. byla zapsána do OR dne 13. července 2011 a od tohoto dne byla zahájena akviziční činnost značky MDV na území ČR a SR s pověřením výhradní distribuce této značky z výrobního závodu v provincii Guang Dong (Čína). Vedle značky MDV je v nabídce z klimatizačních zařízení značka Samsung a na přání klienta i jiné značky Galletti, Hiref apod. Za krátkou dobu činnosti společnosti byla navázána spolupráce s českým výrobcem HVAC komponentů a tím se rozšířila nabídka také na tepelná čerpadla vzduch-voda, která jsou nabízena pod obchodní značkou AIRCON HEATING a současně se nabídka rozšířila o kondenzační jednotky MDV, které jsou určeny nejen pro použití dochlazování do vzduchotechnických jednotek, ale regulace umožňuje snížit teplotu vypařování tak, aby bylo možné tyto jednotky použít v sestavách s přímým výparníkem pro technologické chlazení (vinotéky, sklady potravin apod.)

Primárně naší společností nabízená značka MDV má ve svém programu, kromě stále běžnějších a populárnějších systémů Split a Multi Split, také centrální systémy klimatizace MDV/VRF ve verzi Digital Scroll a také se postupně přichází na daleko komfortnější systém DC Inverter s možností modulárního uspořádání systému o výkonech přesahujících 160 kW na 1 chladicí okruh! Samostatným segmentem jsou větrací jednotky MDV řady HRV o vzduchových výkonech od 200 m³/hod až do 2.000 m³/hod a mohou být použity buď samostatně nebo je lze v systému MaR MDV/VRF začlenit do tzv. BMS celého systému.

Společnost AIRCON CLIMA CZ, s.r.o. se zabývá distribucí a prodejní akvizicí výše představených produktů klimatizační techniky a nízkoteplotního vytápění. Pracuje systémem prodeje pouze odborným firmám a obchodním společnostem, které mají v oboru dlouholetou zkušenost s realizacemi a dodávkami technologických celků v oblasti techniky prostředí a právě tyto firmy zajišťují dodávku technologie, instalačního materiálu a zajišťují kvalifikovanou montáž pro koncového zákazníka. Je samozřejmostí, že naši obchodní partneři zajišťují záruční i pozáruční servis.


Na všechny výrobky nabízené společností AIRCON CLIMA CZ, s.r.o. je poskytována záruka v délce trvání 36 měsíců. Dodávky zařízení jsou realizovány ze skladu v ČR a ceny zařízení zahrnují rovněž dopravu po ČR.

 
SEO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky